Зручна Їжа до мандрів

Сублімована їжа

НАШ КАНАЛ: www.youtube.com

Ось весна порадувала нас своїм приходом, багато туристичні групи та сім'ї збираються в похід. Обов'язково постане питання про збір спорядження, одягу провізії. Звичайно ж будь-хто, навіть початківець, турист знає про те, що кожен предмет в рюкзаку це зайва вага. Їжа не виняток. До того ж хотілося б харчуватися смачно і повноцінно. Однак збільшення кількості провіанту веде за собою збільшення і ваги рюкзака. Ось тут-то і знадобляться сублимированная їжа.

Трішки історії

Сублімовані продукти з'явилися в кінці 70-х років, як вирішення проблеми з вагою провізії в космічних місіях. Рішення було настільки вдалим, що використовується до сих пір. Слідом за космічною галуззю сублімату почали використовувати в експедиціях на північний і південний полюс, на бурових установках, а також військові (в добових пайки і як основне харчування, наприклад в ВМФ деяких держав). І тільки недавно ця продукція отримала своє широке поширення.

Що ж таке сублімовані продукти або сублімату?

Сублімовані продукти виробляються методом ліофілізації (заморожуванням з подальшим висушуванням), тим самим зменшуючи вагу в 10 разів. Цей метод дозволяє видалити вологу, шляхом випаровування не піддаючи продукти тепловій обробці, ніж зберігають всю цінність. При цьому продукт не втрачає корисних якостей, вітамінів, запаху, смаку і кольору. Таким чином зберігають 98% вітамінів і корисних речовин. Плюси субліматів в поході.

Сублімаційне сушіння

Чому сублімату в поході?

  • В першу чергу це звичайно ж мала вага (до 10 разів менший в порівнянні з інгредієнтами перед обробкою). Нагадаю, що з продуктів видалена практично вся волога. Причому з 100 г сублімату, ви отримаєте близько 1 кг готового, корисного і смачного страви.
  • Сублімату не вимагають особливого зберігання і займають мало місця. Деякі з них (наприклад ягоди) можуть бути у вигляді порошку, що дуже зручно при розміщенні в рюкзаку.
  • Можливість повноцінного і різноманітного харчування в поході. Асортимент дуже великий (фрукти і ягоди, каші, супи, м'ясні страви, десерти тощо) Харчова цінність (вітаміни, жири, білки і вуглеводи) продуктів збережена від 95% до 98%.
  • Важливим є те, що це при приготуванні використовуються тільки натуральні інгредієнти, і не використовуються консерванти і хімічні добавки.
  • Швидке приготування сублімованої їжі складе не більше 5-10 хвилин. Для цього необхідно просто залити окропом прямо в дой-пак, і через 5 хвилин насолоджуйтеся ароматним, смачним і в той же час збалансованому обідом. Зручна упаковка, яка пропонується виробником, як на одну, так і на кілька порцій.
  • І на закінчення хочу сказати, що будь-яке додаткове зручність в поході, звільняє час на задоволення від спілкування з друзями, від пісень під гітару біля багаття. Та й хіба мало на що ще ....

Приємного апетиту і відпочинку вам.

instagram

Консультації фахівця по телефону: +380 (67) 2997728; +380 (99) 4601586.

Менеджер з продажу: +380 (99) 0282940.