Пропозиція на купівлю сублімаційної сушарки СС-1,2

Комерційна пропозиція сублімаційной сушарки СС-1,2

ФОП КУЛИКОВА Н.Д.

51200, м Новомосковськ, вул Гетьманська 141 «до»
тел: +380672997728; +380994601586
e-mail: sublimat74@gmail.com
www.zzory.com.ua; www.agroteplo.com.ua;
www.sublimat.com.ua.
Сайт підприємства: www.apb-pro.com.ua.


Комерційна пропозиція

Сублімаційна сушарка моделі СС-1.2 може використовуватися як в побуті, так і на виробництвах харчової промисловості, для медичних цілей, лабораторіях. Дана модель поставляється з просунутим призначеним для користувача інтерфейсом, який дозволяє точно налаштовувати необхідні параметри сублімації, що дуже важливо при виробництві ліків, в лабораторіях та інших виробничих процесах, що виходять за рамки «домашньої» лиофилизации. Проте, Ви можете використовувати сублимационную сушилку даної моделі в побуті або на виробництві, якщо у Вас є потреба в заготівлі великої кількості сублімованих продуктів. Ліофільна сушарка моделі СС-1.2 дозволяє завантажувати до 10-12 кг продуктів на цикл, завдяки розширеній площі полиць. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє працювати з Ліофільні сушаркою, як фахівцям, так і побутового користувачеві, без спеціальних навичок. Кожна сублімаційний машина обладнана модемом для віддаленого управління і контролю процесом сублімації, Вам необхідно лише завантажити додаток в свій телефон. Інженерний режим налаштувань дозволяє конфігурувати процес ліофілізації в більш широких параметрах.

Сублімації (лиофильная) сушарка, моделі СС-1.2-це пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімації зневоднення у вакуумі. У цьому методі поєднуються два відомих методу консервування - заморожування і сушіння в вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються. Треба зауважити дуже важливий момент це вихід готового (сублімованого) продукту, він становить від 10 до 15% залежно від складу продукту який ми ліофілізіруем (сублімуючи).

Вартість сублімації сушарки СС-1,2 становить - 12 000. 00 у.о.

Сушарка сублімаційний поставляється в наступній комплектації:

1. Сушарка в зборі

2. Блок полиць

3. Кювета для продукту 8- шт

4. Вакуумний насос (блок насосів)

5. Вакуумний шланг

6. Інструкція по експлуатації (паспорт)

7. Упаковка

8. Масло вакуумне ВМ-1


Сушарка СС-1.2 складається:

   1 Корпус сушарки

   2. сушарка для білизни

   3. Вакуумний насос

   4. Холодильний агрегат

   5. Приєднувальна і запірна арматура

   6. Контролер управління

    7. Полиці і система їх обігріву


Корпус
Складається з декількох панелей з яких формується передня і задня стінка, кришка і підстава. Виконано з листового металу товщиною 0.8-1 мм і пофарбовані методом порошкового фарбування. З'єднуються між собою панелі за допомогою гвинтів
Сушильний барабан
    Являє собою-порожнистий циліндр з харчової нержавіючої сталі марки (ASCI-304), обладнаний передніми дверима з органічного скла необхідної товщини. Як елементу ущільнювача виступає силіконове безшовне кільце. На двері встановлена ​​рукоятка з фіксатором. До циліндру приварені необхідні патрубки і кріплення.
Вакуумний насос
     Є невід'ємною частиною, комплектується двома 2 ступінчастим пластинчато роторними насосами стороннього виробника. Умова це можливість тривалої робота при абсолютному тиску 15 Па.
холодильний агрегат
   Складається з компресора низькотемпературного, випарної частини, пристроїв забезпечують його роботу і регулювання.
Приєднувальна і запірна апаратура.
    Стандартна апаратура застосовується для вакуумних пристроїв.
Контролер управління
Електронний пристрій з мікропроцесорним управлінням, кольоровим 7 дисплеєм і спеціальним програмним забезпеченням. Що дозволяє підтримувати необхідні параметри пристроїв і режимів сушіння.
полиці
    Представляють собою 3 ярусную конструкцію з плоских елементів виготовлених з харчового алюмінію, до нижньої частини яких закріплений електричний нагрівач. На поверхню яких встановлюються лотки з висушують продуктом. Тепло від полиць передається до продукту Кондукційний методом і терморадиационной.
 Монтаж сушарки
1. Відкрийте упаковку і витягніть сушилку
2. Розпакуйте вакуумний насос
3. Витягніть шланг вакуумного магістралі
4. Встановіть сушилку на рівну поверхню.
5. Поруч встановіть насос - попередньо заправивши його маслом йде в комплекті
6. З'єднайте вакуумний насос і сушилку шлангом йде в комплекті. Переконайтеся в тому що ви затягнули гайки з необхідним зусиллям (щільно від руки)
7. Повернувши рукоятку двері проти годинникової стрілки відкрийте двері сушарки. Зніміть силіконовий ущільнювач елемент двері. Вийміть полку попередньо вийнявши кювети.
8. Промийте камеру сушарки та полку чистою водою або водою з милом. Дайте просохнути і зберіть все в зворотній послідовності. Сушарка готова до роботи.


Ради працювати для ВАС!